Ledig stilling i Circular Norway

Circular Norway er en nyetablert forening med målsetning om å akselerere overgangen fra lineær til sirkulær økonomi. Som en del av Norges løsning på målene i Parisavtalen, skal foreningen øke kunnskapen og være en pådriver for at bedrifter kan lykkes i denne omstillingen. Circular Norway er sektoruavhengig med en åpen medlemsmodell, og er opprettet av Elektroforeningen (EFO) og returselskapet RENAS.

 • Tekst RENAS
 • Publisert

 

 

Circular Norway søker Office Manager

Som Office Manager vil du ha ansvar for back office funksjoner samt være den som støtter programleder og faglig leder rent operativt. I dette ligger å følge opp planer og initiativ i tråd med foreningens strategi. Det dreier seg om støttefunksjoner som medlemsstøtte, underlag til og dialog med regnskapsfunksjon, foreningens CRM system samt oppfølging av foreningens arrangementer og nettsider.

Office Manager må evne å samarbeide på tvers av fag og bransjer samt sikre kontinuitet i løpende aktiviteter og drift. Rollen krever en selvstendig person som også evner å samarbeide i team og trives med høyt tempo og hektiske arbeidsdager.

Ønskede kvalifikasjoner:

 • Fortrinnsvis høyere formell relevant utdannelse (økonomi, administrasjon, salg og markedsføring)
 • Minimum to til tre års relevant erfaring som prosjektleder eller lederassistent
 • Gode digitale ferdigheter inkludert kjennskap til officepakken, prosjektstyringsverktøy og CRM systemer
 • God skriftlig og muntlig fremstillingsevne på norsk og engelsk
 • Planlegging og gjennomføring av enklere events

Personlige egenskaper:

 • Målrettet, serviceorientert og løsningsorientert
 • Strukturert og systematisk
 • Allsidig og fleksibel
 • Pådriver, med gode gjennomføring- og samarbeidsevner
 • Gode kommunikasjonsevner
 • Evne til å sette seg inn i komplekse problemstillinger samt håndtere mange baller
 • Liker et hektisk og fleksibelt arbeidsmiljø

Ansvar:

 • Gjennomføringsansvar for alt av back office funksjoner som planlegging, økonomi/regnskap, kommunikasjon, rekruttering av medlemmer/kunder, oppfølging av prosjekter og arrangement større prosjekter og daglig drift av foreningen
 • Bidra til gjennomføring av prosjekter og arrangement i regi av foreningen
 • Bidra til løpende utvikling og realisering av selskapets vekststrategi

Stillingen rapporterer til programleder. Arbeidssted vil primært være på vårt hovedkontor i Oslo. For mer informasjon om stillingen kan du kontakte styreleder Bjørn Arild Thon telefon 918 01 026 eller sende inn søknad til bjorn.a.thon@renas.no.

Vi ber om at du legger ved CV, vitnemål og relevante attester. Vi vurderer søknader fortløpende.