Ansatte

RENAS er landets ledende EE-returselskap. Med 180 innsamlere og 16 behandlingsanlegg over hele landet ivaretar RENAS produsentansvaret til mer enn 3000 produsenter og importører av EE-produkter. RENAS er en non profit-organisasjon, eid av Elektroforeningen (EFO) og bransjeforeningen Elektro og Energi.

Ansatte

Bjørn Arild Thon

Administrerende direktør

Telefon 918 01 026

E-post bjorn.a.thon@renas.no

Istvan Molnar

Key Account Manager

Telefon 930 12 640

E-post istvan.molnar@renas.no

Oddmar Uri

Regnskapsansvarlig

Telefon 934 57 019

E-post oddmar.uri@renas.no

Rolf Arne Olsen

Økonomisjef

Telefon 900 14 286

E-post rolf.a.olsen@renas.no

En mann i en blå skjorte smiler foran et vindu.

Kim Appelby Bukdahl

Teknisk sjef

Telefon 945 23 853

E-post kim@renas.no

Heidi Mollan Jensen

Kvalitetssjef

Telefon 918 80 916

E-post heidi@renas.no

Per Halvard Øveren

Driftssjef

Telefon 928 47 777

E-post per.halvard@renas.no

Kvinne med brunt hår som smiler inn i kameraet.

Eyrun Gudjonsdottir

Business Development Manager

Telefon 481 849 03

E-post eyrun@renas.no

Anja Ronesen

Markeds- og kommunikasjonssjef

Telefon 913 58 527

E-post anja.ronesen@renas.no

Foto:
Simon Skreddernes

Har du også lest disse artiklene?